NAJWIĘKSZE RYBY TBM 2019!

Klasyfikacja największych ryb:

  1. EVITA – 114 cm
  2. FRODO III – 113
  3. ALVA – 113 cm
  4. M/Y  Z IKRĄ – 112,5 cm
  5. SHARK – 112 cm
  6. SAKE GOTB III – 111cm
  7.  WULPOL FISHER – 109 cm

Gratulujemy łowcy największej ryby!!! Nagroda ufundowana przez firmę PARKER POLAND w postaci bonu na kwotę 10 000 PLN na artykuły marki SIMRAD trafia do drużyny EVITA!

 

Wyniki – dzień II

Klasyfikacja największych ryb:

  1. EVITA – 114 cm
  2. ALVA – 113 cm
  3.  SAKE GOTB III – 113 cm

Punktacja po pierwszym dniu TBM 2019 w walce o tytuł Mistrza Polski:

1. Team EXPERT – Polska – 0 pkt miejsce 29
3. TEAM UFLING – Dania – 265 pkt miejsce 11
4. D-TEAM FISHER – Polska – 0 pkt miejsce 29
5. ALBATROS – Polska – 399 pkt  miejsce 5
6. KOTANYI TEAM – Polska – 292 pkt miejsce 9
7. WNIEBOWZIĘTY – Polska – 199 pkt miejsce 15
8. WULPOL FISHER – Polska – 354 pkt miejsce 9
10. BLACK FOREST – Polska – 410 pkt miejsce 4
11. SAKE GOTB III – Polska 458 pkt miejsce 2
12. KOBALT – Polska – 0 pkt miejsce 29
13. MARCO – Polska – 0 pkt miejsce 29

14. ALVA – Niemcy – 392 pkt miejsce 6
15. EVITA – Polska – 452 pkt miejsce 3
16. HAWI – Polska – 99 pkt miejsce 20
17. GRYNIO TEAM – Polska – 0 pkt miejsce 29
19. RUKI – Polska – 273 pkt miejsce 10
20. SHARK – Polska – 471 pkt miejsce 1
21. GADUS – Polska – 383 pkt miejsce 7
22. FRODO III – Polska – 139 pkt miejsce 19
23. SALMON – Polska – 252 pkt miejsce 14
24. ZIBI – Polska – 183 pkt miejsce 16
27. DETOX II – Polska – 95 pkt miejsce 21
28. STRAŻAK – Polska – 164 pkt miejsce 18
29. LE RISTOU II – Polska – 257 pkt miejsce 12
30. NAJEMNIK – Polska – 0 pkt miejsce 29
31. M/Y Z IKRĄ – Polska – 254 pkt miejsce 13
33. MORSKI WOJTUŚ – Polska – 275 pkt miejsce 19
36. LADY MARYLA – Polska – 403 pkt – miejsce 10
37. WHITE SWAN – Polska – 181 pkt miejsce 17

Wyniki zawodów – dzień I

Klasyfikacja największych ryb:

  1. M/Y  Z IKRĄ – 112,5 cm
  2. SHARK – 112 cm
  3.  WULPOL FISHER – 109 cm

Punktacja po pierwszym dniu TBM 2019 w walce o tytuł Mistrza Polski:

1. Team EXPERT – Polska – 371 pkt miejsce 14
3. TEAM UFLING – Dania – 405 pkt miejsce 9
4. D-TEAM FISHER – Polska – 432 pkt miejsce 3
5. ALBATROS – Polska – 394 miejsce 12
6. KOTANYI TEAM – Polska – 284 pkt miejsce 18
7. WNIEBOWZIĘTY – Polska – 415 pkt miejsce 8
8. WULPOL FISHER – Polska – 456 pkt miejsce 1 
10. BLACK FOREST – Polska – 456 pkt miejsce 1
11. SAKE GOTB III – Polska 268 pkt miejsce 21
12. KOBALT – Polska – 0 pkt miejsce 29
13. MARCO – Polska – 0pkt miejsce 29

14. ALVA – Niemcy – 345 pkt miejsce 16
15. EVITA – Polska – 353 pkt miejsce 15
16. HAWI – Polska – 0pkt miejsce 29
17. GRYNIO TEAM – Polska – 418 pkt miejsce 7
19. RUKI – Polska – 183 pkt miejsce 24
20. SHARK – Polska – 427 pkt miejsce 5
21. GADUS – Polska – 403 pkt miejsce 10
22. FRODO III – Polska – 271 pkt miejsce 20
23. SALMON – Polska – 77 pkt miejsce 26
24. ZIBI – Polska – 422 pkt miejsce 6
27. DETOX II – Polska – 430 pkt miejsce 4
28. STRAŻAK – Polska – 293 pkt miejsce 17
29. LE RISTOU II – Polska – 376 pkt miejsce 13
30. NAJEMNIK – Polska – 260 pkt miejsce 23
31. M/Y Z IKRĄ – Polska – 136 pkt miejsce 25
33. MORSKI WOJTUŚ – Polska – 275 pkt miejsce 19
36. LADY MARYLA – Polska – 403 pkt – miejsce 10
37. WHITE SWAN – Polska – 267 pkt miejsce 22

NAGRODY OD DRAGONA

W tym roku firma DESING FISHING, właściciel marki DRAGON, ufundowała nagrody o wartości 10 000 zł dla pierwszych trzech miejsc w klasyfikacji generalnej Łososiowych Mistrzostw Polski. Nagrody w postaci bonów o wartości 5 000 zł, 3 000 zł i 2 000 zł trafią odpowiedni do mistrza, v-ce mistrza i II v-ce mistrza Polski.

Dodatkowo każda drużyna otrzyma pakiet startowy, a w nim flasher, główki i inne.

NAGRODY OD PARKER POLAND

W tym roku Parker Poland, dystrybutor takich marek jak SIMRAD, LOWRANCE, MERCURY, MOTORGUIDE ufundował nagrody na łączną kwotę 17 000 zł, które trafią zarówno do zwycięzców tegorocznej edycji, jak i do łowców największej ryby.

Łowca największej ryby otrzyma bon na kwotę 10 000 zł na sprzęt marki SIMRAD. Do zwycięzcy V edycji TBM trafi dziobowy silnik elektryczny MOTORGUIDE Xi3 o wartości 7 000 zł.

Zmiany harmonogramu!

Z powodu silnego wiatru, 4 kwietnia nie jest dniem rywalizacji na wodzie. Tego dnia zapraszamy wszystkich uczestników do restauracji Kutter na godzinę 17:00.

Dzień I – 4 kwietnia

  • Oficjalne rozpoczęcie, spotkanie drużyn – 17:00 – restauracja KUTTER
  • Wydanie kart startowych, spotkanie sterników – 17:00 – restauracja KUTTER
  • Bankiet – 17:30-00:00

Dzień II – 5 kwietnia

  • Start, wypłynięcie z portu: 6:30
  • Zakończenie, powrót do portu i odwieszenie numeru startowego na tablicy do 17:30
  • Pomiary ryb w punkcie sędziowskim 17:45-18:30
  • Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród – 20:30
  • Zakończenie – 21:30

Dzień III – 6 kwietnia

  • Start, wypłynięcie z portu: 6:30
  • Zakończenie, powrót do portu i odwieszenie numeru startowego na tablicy do 16:30
  • Pomiary ryb w punkcie sędziowskim 16:45-17:30
  • Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród – 20:30
  • Zakończenie – 21:30

Uczestnicy piątej edycji TBM

Witajcie,

To już piąta edycja Trolling Boat Masters – Łososiowych Mistrzostw Polski. Przed nami trzy dni imprezy w licznym gronie osób zakręconych na punkcie łowienia łososi. Wykorzystajmy je na nawiązywanie nowych znajomości, spędzenie czasu w gronie starych przyjaciół, wymianę wiedzy i oczywiście łowienie ryb. Osobiście jestem również tam dla Was, by dzielić się wiedzą zdobytą w ciągu dziewięciu lat trollingu. Mam nadzieję, że będziemy wszyscy miło wspominać te chwile.

Poniżej lista drużyn:

1. Team EXPERT – Polska
2. RACCOON – Polska
3. TEAM UFLING – Dania
4. D-TEAM FISHER – Polska
5. ALBATROS – Polska
6. KOTANYI TEAM – Polska
7. WNIEBOWZIĘTY – Polska
8. WULPOL FISHER – Polska
9. SEEBRASSE – Niemcy
10. BLACK FOREST – Polska
11. SAKE GOTB III – Polska
12. KOBALT – Polska
13. MARCO – Polska

14. ALVA – Niemcy
15. EVITA – Polska
16. HAWI – Polska
17. GRYNIO TEAM – Polska
18. EXPLORER – Niemcy
19. RUKI – Polska
20. SHARK – Polska
21. GADUS – Polska
22. FRODO III – Polska
23. SALMON – Polska
24. ZIBI – Polska
25. ESCOTE – Polska
26. TROPHY – Rosja
27. DETOX II – Polska
28. STRAŻAK – Polska
29. LE RISTOU II – Polska
30. NAJEMNIK – Polska
31. M/Y Z IKRĄ – Polska
33. MORSKI WOJTUŚ – Polska
34. LULU V – Polska
35. KINGFISHER – Polska
36. LADY MARYLA – Polska
37. WHITE SWAN – Polska

Do zobaczenia 🙂

Aktualizacja listy startowej

Witamy kolejne załogi na pokładzie TBM 2019. Na dzień przed końcem rejestracji lista wygląda następująco:

1. Team EXPERT – Polska
2. RACCOON – Polska
3. TEAM UFLING – Dania
4. D-TEAM FISHER – Polska
5. ALBATROS – Polska
6. KOTANYI TEAM – Polska
7. WNIEBOWZIĘTY – Polska
8. WULPOL FISHER – Polska
9. SEEBRASSE – Niemcy
10. BLACK FOREST – Polska
11. SAKE GOTB III – Polska
12. KOBALT – Polska
13. MARCO – Polska

14. ALVA – Niemcy
15. EVITA – Polska
16. HAWI – Polska
17. GRYNIO TEAM – Polska
18. EXPLORER – Niemcy
19. RUKI – Polska
20. SHARK – Polska
21. GADUS – Polska
22. FRODO III – Polska
23. SALMON – Polska
24. ZIBI – Polska
25. ESCOTE – Polska
26. TROPHY – Rosja
27. DETOX II – Polska
28. STRAŻAK – Polska
29. LE RISTOU II – Polska
30. NAJEMNIK – Polska
31. M/Y Z IKRĄ – Polska
32. MORSKI WOJTUŚ – Polska
31. LULU V – Polska
32. KINGFISHER – Polska

 

Zostało ostanie 10 dni! – rejestracja kończy się 31 marca!

Wciąż zapraszamy do Helu na piątą edycję Łososiowych Mistrzostw Polski – TrollingBoat Masters 2019, pozostało 10 dni do końca rejestracji. Poniżej zamieszczamy planowany harmonogram zawodów.

Dzień I – 4 kwietnia

  • Śniadanie w restauracji KUTTER  7:00
  • Oficjalne rozpoczęcie, spotkanie drużyn – 7:30 – restauracja KUTTER
  • Wydanie kart startowych, spotkanie sterników – 7:45 – restauracja KUTTER
  • Start, wypłynięcie z portu – 8:30
  • Zakończenie, powrót do portu i odwieszenie numeru startowego na tablicy do 17:30
  • Pomiary ryb w punkcie sędziowskim 17:45-18:30
  • Ogłoszenie wyników – 20:30
  • Bankiet – 21:00-

Dzień II – 5 kwietnia

  • Start, wypłynięcie z portu: 6:30
  • Zakończenie, powrót do portu i odwieszenie numeru startowego na tablicy do 17:30
  • Pomiary ryb w punkcie sędziowskim 17:45-18:30
  • Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród – 20:30
  • Zakończenie – 21:30

Dzień III – 6 kwietnia

  • Start, wypłynięcie z portu: 6:30
  • Zakończenie, powrót do portu i odwieszenie numeru startowego na tablicy do 16:30
  • Pomiary ryb w punkcie sędziowskim 16:45-17:30
  • Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród – 20:30
  • Zakończenie – 21:30