Największe ryby TBM 2023!

Do tej pory największą rybą zawodów był łosoś 124 cm złowiony przez Team EXPERT w 2017roku. Ryba tej wielkości często pozostaje PB na długie lata, o ile w ogóle uda się poprawić ten wynik. Pomijając trudność holu i presję jaka towarzyszy w czasie zawodów, trafić na taki okaz akurat w dzień rywalizacji jest niesamowitym przeżyciem i zapada w pamięci o wiele bardziej niż kiedykolwiek indziej. A jednak się stało… Załoga TRIO już pierwszego dnia rywalizacji wyholowała rybę 124cm, wyrównując dotychczasowy rekord TBM. Jeszcze przed południem na kanale 72 usłyszeliśmy zgłoszenie tej przepięknej ryby. Niczym gentelmani poinformowali jak i na co udało się rybę złowić. Radość jaka zapanowała w ekipie TRIO dało się odczuć jeszcze długo po zawodach, choć u pozostałych uczestników TBM 2023 pojawiły się tak zwane mieszane uczucia… Stało się jasne, że w tej konkurencji Grzesiek, Dzwonek i Waldek rozbili bank. Oczywiście drużyna z TRIO wygrała konkurencję i zdobyła nagrodę główną kategorii najdłuższej ryby Trolling Boat Masters 2023. Fundatorem nagrody, silnika SUZUKI są PRESTIGE SERWIS z Warszawy, MARINERO Sp. z o.o. z Gdyni oraz SUZUKI MOTOR POLAND. Fundatorem nagrody w tej kategorii jest również NAVIONICS Polska, która ufundowała mapy elektroniczne Bałtyku NAVIONIC dla załogi.

Kategoria najdłuższa ryba zawodów jest dodatkowo punktowana w kategorii „Ryba dnia”. Zatem załoga TRIO otrzymała nagrodę za najdłuższą rybę dnia od MARINERO sp. z o.o. w formie vouchera na serwis silnika SUZUKI.

Drugiego dnia, również rano, team BLACK FOREST zgłosił łososia 119 cm. Imponujących gabarytów samiec poprawił zdecydowanie nastroje w ekipie, o czym mogli się przekonać niektórzy uczestnicy oglądający nagranie z holu ryby. Połów ten został nagrodzony za najdłuższą rybę dnia przez NAVIONICS Polska, mapą elektroniczną Bałtyku. Fundatorem vouchera na serwis silnika jest firma HLC Sp. z o.o., dealer samochodów marki HONDA z trójmiasta.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów, fundatorów nagród za największe ryby TBM 2023, a w szczególności:

Pani Annie Ray z PRESTIGE Serwis

Pani Angelice Eriksen z NAVIONCS Polska

Panu Michałowi Jaworskiemu z MARINERO Sp. z o.o.

Panu Łukaszowi Lesińskiemu z HLC Sp. z o.o.