TEAM SAKE

Zgodnie z obietnicą zamieszczam pierwszy post z serii mającej na celu integrację środowiska trollingowego. Jak już wspomniałem w poprzednim poście zależy nam na tym, by osoby dzielące tę samą pasję mogły ze sobą współpracować. Jest to jedna z głównych idei jak przyświeca organizacji zawodów TrollingBoat Masters niezależnie od stażu jednostki.
Osobiście uważam, że poza aspektem bezpieczeństwa na morzu, wymiana informacji pomiędzy załogami prowadzi w efekcie końcowym do lepszych wyników na łowisku.
Oczywiście zdjęcia i informacje będą udostępniane wyłącznie za zgodą załogi i sama rejestracja w zawodach nie jest jednocześnie zgodą na taką publikację.
Pierwszym Team-em, który podesłał zdjęcia jest SAKE. Kapitanem jednostki jest Adam (pierwszy od prawej), który na co dzień zajmuje się projektowaniem i szerzej rozumianym budownictwem jako GOTB w województwie mazowieckim. Załoga w składzie Marek, Sławek i Sebastian już kilka razy uczestniczyła w helskich zawodach.
Debiut w łowieniu łososi na Zatoce Gdańskiej miał miejsce w wiosną 2016 na jednostce SAKE – wtedy sześciometrowa łódź motorowa RIO. W czerwcu 2018r. ekipa „przesiadła” się na Merry Fishera 695 Marlin ze 175-cio konnym SUZUKI na pawęży, który, jak sam kapitan utrzymuje, jest idealnym rozwiązaniem do tego sportu.
Adam i jego Team w ostatnich zawodach zajęli mocne, 8 miejsce.
Gratulujemy, do zobaczenia/usłyszenia na wodzie!