TrollingBoat Masters 2021

Ahoj,

Nadszedł moment, w którym rozpoczynamy przygotowania do VI edycji zawodów TrollingBoat Masters -2021. Mam nadzieję, że pomimo stanu epidemii, tym razem spotkamy się w Helu. Na początek chciałbym przekazać kilka najważniejszych informacji:

  1. Termin zawodów to 8-10 kwietnia 2021r. Podobnie jak w ubiegłych latach miejscem spotkań będzie restauracja Kutter w Helu (ul. Wiejska 88).
  2. Po pierwszym dniu zawodów zaplanowano spotkanie integracyjne oraz prezentacje. Również podczas spotkań przewidzieliśmy czas, w którym będziemy zachęcać uczestników do dzielenia się własnym doświadczeniem w łowieniu łososi i nie tylko.
  3. Regulamin  – planujemy ukończyć prace nad jego ostatecznym brzmieniem do dnia 01.11.2020r. Tworzymy go tak, by zapewnić wszystkim uczestnikom równe szanse i maksymalnie wydłużyć czas spędzony na łowieniu ryb. Rozluźniamy formułę, nie będziemy kontynuować premii za czas, głownie ze względów bezpieczeństwa i nieporozumień jakie ona wprowadzała. Otwieramy się też na możliwość wypuszczania ryb, dla tych, którzy zdecydują się uwolnić złowione łososie.
  4. Opłaty nie ulegają zmianie i wynoszą 800 zł za jednostkę. Oczywiście, załogi które opłaciły zawody w zeszłym roku i nie wycofały opłat zachowują prawo startu w VI edycji.
  5. Jedną z głównych idei zawodów jest integracja środowiska trollingowego, dlatego w tym roku będziemy zamieszczać zdjęcia i krótki opis jednostek, które zdecydują się zaprezentować na stronie i profilu Facebook. Propozycja ta jest adresowana nie tylko do uczestników. Dotyczy zarówno załóg nowych jak i tzw. starych wyjadaczy. W tym celu proszę o nadsyłanie zdjęć, metoda dowolna.

Z pozdrowieniami z Helu,

Marcin Ramutkowski